powrót

WITAJCIE PONOWNIE W SZKOLE!
OTO 50-letnia LISTA OBECNOŚCI

Zakładki roczników:
(kliknij na odpowiedni rocznik)

1947 1960 SRG 1967 TR(3) 1975(I) 1978/1979 1987/1988 1996/1997
1949 1960 TR 1968 TR(3) 1975 ZTR 1979/1980 1988/1989 1997/1998
1951 1961 SRG 1969 1975 (II) 1980/1981 1989/1990 1998/1999
1952 1961 TR 1970 1976 ZTR (I) 1981/1982 1990/1991 1999/2000
1953 1962 SRG 1971 (I) 1976 ZTR (II) 1982/1983 1991/1992 2000/2001
1954 1964 TR 1971 (II) 1976 TR (I) 1983/1984 1992/1993  
1955 1965 TR 1972 1976 TR (II) 1984/1985 1993/1994  
1959 SRG 1966 1973 1976/1977 1985/1986 1994/1995  
1959 TR 1967 TR(4) 1974 1977/1978 1986/1987 1995/1996  

 

 

2000/2001

Technikum Rolnicze

mgr inż. Krystyna Sikora

Bleja Łukasz
Brzęczak Anna
Chrzanowski Karol
Dworek Mariusz
Gębala Robert
Gąsiorek Agnieszka
Kmieć Katarzyna
Kiełtyka Mariusz
Linkowska Magdalena
Łukowska Wioletta
Modrzyński Marcin
Nowaczyk Konrad
Nowak Daniel
Piguła Emilia
Ryś Tomasz
Snopek Andrzej
Snopek Piotr
Sieczkarek Grzegorz
Suski Mariusz
Twardowski Piotr
Trzyna Tomasz
Wesołowski Michał
Wiliński Leszek


Techikum Technologii Żywności
mgr inż. Stefan Łysiak

Borowicz Karolina
Brodnicka Agnieszka
Bromka Tomasz
Domagalski Krzysztof
Gabryk Ewa
Hadrych Łukasz
Jeska Tomasz
Jetka Agnieszka
Kędra Anita
Kędra Ewa
Kinal Marcin
Lewińska Monika
Lewandowski Jarosław
Łuczak Marcin
Malicka Agnieszka
Nowicka Małgorzata
Pawlaczyk Marta
Rybacka Katarzyna
Sikora Małgorzata
Stasiak Ewa
Smolak Renata
Stykała Weronika
Szczutkowska Karolina
Szumacher Przemysław
Szydłowska Agnieszka
Tylus Andrzej
Wiśniewska Monika
Zaremba Tomasz
Zuszek Agnieszka
Żelwetra Maciej

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr Anna Żmudziejewska

Batkowska Agnieszka
Bączkowska Magdalena
Głowiński Andrzej
Głowińska Iwona
Głowińska Sylwia
Giermata Łukasz
Grembowicz Izabela
Jarlak Karolina
Jędrzejewska Adriana
Kornacka Izabela
Konieczka Marcin
Misterski Łukasz
Maciejewski Sebastian
Rychter Magdalena
Sawiel Piotr
Strzeszak Monika
Świtalska Agata
Toda Sebastian
Wojtan Anna
Wolski Michał
Woźniak Anna
Wiechecki Szymon
Woźniak Joanna

 

1999/2000

Technikum Rolnicze
mgr inż. Grzegorz Białecki

Adamczyk Jolanta
Andryszak Hanna
Andrzejewski Łukasz
Baksalary Joanna
Chmielewski Paweł
Domeracka Agnieszka
Głowacka Bogumiła
Gromada Marcin
Hałas Maciej
Jóźwiak Anita
Kujawa Waldemar
Kustosz Anna
Maciejewski Maciej
Malinowski Bartłomiej
Maszudzińska Aleksandra
Michałek Karol
Mielniczuk Jarosław
Morawski Krzysztof
Oleszko Łukasz
Płuciennik Adam
Przybylski Marcin
Smolak Karolina
Szwarc Jacek
Szymańska Joanna
Wesołowski Jarosław
Wiśniewska Anna
Zaremba Marta
Zieliński Karol
Ziemlewska Danuta

 

Technikum Technologii Żywności
mgr Jarosław Cichowski

Biegała Aleksandra
Brejska Katarzyna
Cesarz Paulina
Ciszewska Marta
Dubieniecka Katarzyna
Głowacki Bartosz
Grzeszak Karolina
Harenda Anita
Kasprzyk Agnieszka
Kaźmierczak Robert
Kopeć Karolina
Kowalski Daniel
Krajewska Anna
Kuczyński Łukasz
Kuzara Radosław
Kwiatkowska Lidia
Leszczuk Magdalena
Losik Katarzyna
Moritz Karolina
Nieznalski Zbigniew
Paczkowska Karolina
Piotrowska Agata
Racław Joanna
Rogalska Joanna
Rydlewska Iwona
Stawicki Robert
Szumlańska Milena
Bartoszak Beata

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Magdalena Ligocka

Czarkowski Daniel
Dembiński Michał
Domańska Ewelina
Duszyński Łukasz
Gałgański Jarosław
Giża Dariusz
Kardacz Agnieszka
Konieczka Łukasz
Kubicka Katarzyna
Kukułka Monika
Milewska Arleta
Nowicki Jarosław
Ojczenasz Małgorzata
Więch Anna
Witalec Ewelina
Witkowska Maria
Woźniak Barbara

 

1998/1999

Technikum Rolnicze
mgr inż. Małgorzata Bawej

Adamczyk Agnieszka
Głuchowska Emilia
Gościniak Iwona
Gotówka Małgorzata
Kluzek Jarosław
Kowalska Honorata
Lampka Dominika
Lewandowski Tomasz
Majewski Tomasz
Milczek Dominik
Pamuła Wojciech
Ptaszyński Andrzej
Rakszawska Jolanta
Rydzewska Aneta
Sałaj Maciej
Sękowski Przemysław
Smolak Katarzyna
Szczutkowska Kinga
Szymborski Wojciech
Wawrzyniak Maciej
Zawadzki Marcin

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr Joanna Zwierz
mgr inż. Lidia Janowska

Białkowski Jacek
Brożyńska Iwona
Chudzińska Paulina
Grdeń Anna
Grzechocka Magdalena
Hankiewicz Joanna
Janowski Michał
Kaczmarek Aneta
Kmiecikowska Monika
Koziara Dariusz
Krystians Rafał
Kubiak Nina
Kurek Tomasz
Misterski Jan
Nagała Wiktoria
Pomagier Magdalena
Raczkowski Krzysztof
Sopolińska Elżbieta
Szpak Marzena

 

1997/1998

Technikum Technologii Żywności
mgr Regina Dankowska

Bachanek Lidia
Barczak Małgorzta
Bukowska Kamila
Cieloszyk Przemysław
Derenda Agnieszka
Gad Renata
Grabowska Katarzyna
Grembowicz Lidia
Górska Magdalena
Harbat Joanna
Jackowska Agnieszka
Jardanowski Robert
Krzyżańska Honorata
Kwiatkowska Kamila
Latos Sławomira
Łożyński Jarosław
Manikowska Aneta
Musiał Łukasz
Napierała Katarzyna
Nieznalski Adam
Pacholska Katarzyna
Rachowiecki Tomasz
Rup Klaudia
Rygiel Sebastian
Saja Monika
Skowron Elżbieta
Stężewska Żaneta
Wesołowska Aneta
Wojciechowska Paulina
Wójcik Ilona
Zieliński Łukasz
Szukalska Agnieszka

 

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr Joanna Zwierz

Adamczyk Dorota
Augustyniak Krzysztof
Bartkowiak Adam
Baran Ewa
Bielak Katarzyna
Dragon Piotr
Gromada Jarosław
Kulanin Żaneta
Nawrocka Magdalena
Nowak Tomasz
Skiba Joanna
Sobieralska Dorota
Sulikowska Renata
Szumacher Mirella
Szymanek Katarzyna
Tafelska Iwona
Wojtasik Artur

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Lidia Janowska

Barczak Sylwia
Borowska Monika
Cerecka Katarzyna
Dembinska Magdalena
Gapiński Marcin
Gorzkiewicz Mikołaj
Janik Kamila
Kehsler Joanna
Kijewski Łukasz
Kozłowska Magdalena
Lewandowski Łukasz
Malicka Marzena
Marczewski Krzysztof
Michalak Agata
Milczek Łukasz
Nowicki Adam
Orzechowska Dagmara
Owedyk Małgorzata
Pannert Łukasz
Skórcz Anna
Steczyk Agnieszka
Trzoski Maciej
Trzoski Marcin
Wądrzyk Izabela

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Władysław Andrzejewski

Burdyna Joanna
Cajmer Monika
Dąbrowski Rafał
Gezela Sylwia
Grześkowiak Waldemar
Kokocha Małgorzata
Korgul Dawid
Kośka Rafał
Kowalska Agnieszka
Kozłowska Wioletta
Kuwałek Anna
Lewicka Aneta
Liberski Krzysztof
Malec Mariola
Mrówczyńska Agnieszka
Ober Mirella
Paczuska Ilona
Pyrszel Danuta
Raczyńska Katarzyna
Roloff Justyna
Soboniak Andrzej
Sopoliński Artur
Stefańska Zofia
Szkapiak Piotr
Szymborska Anita
Urbaniak Wioletta
Waloch Magdalena
Wiktorowicz Maciej
Zemełka Sławomir

 

1996/1997

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr inż. Anna Andrzejewska

Arent Leszek
Doręda Marcin
Filipiak Marlena
Gajda Joanna
Hełminiak Monika
Kozłowski Maciej
Kubiak Urszula
Pietrzak Daniel
Ruciński Grzegorz
Stefańska Izabela
Tabat Izabela
Woźniak Mirosław
Zabłocka Grażyna
Mrówczyński Jacek
Polanowski Jarosław
Kaźmierczak Marek
Jaszak Jerzy
Kacprzak Paweł
Dębowski Marek
Jakubowska Agnieszka
Dyrda Sylwia

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Elżbieta Rozkwitalska

Andrysiewicz Anna
Gotówka Agnieszka
Jarosławski Mariusz
Kanarek Wojciech
Klich Justyna
Kopeć Stanisław
Kranz Piotr
Kulpińska Lidia
Majewska Beata
Piotrowska Anna
Rakszawski Adam
Rolirad Krzysztof
Rysinek Magdalena
Saja Sebastian
Sawa Tomasz
Steczyk Justyna
Szparaga Jacek
Wesołowska Iwona

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr Jerzy Rębas

Abram Joanna
Borys Monika
Brzęczak Paweł
Ganc Adam
Głąbiński Przemysław
Gołębiewski Marcin
Idziaszek Ewa
Jagodzińska Anita
Kiedzik Dawid
Kubiak Monika
Kucharska Marta
Michalak Katarzyna
Mielcarek Jakub
Milas Daniel
Pakulska Agnieszka
Panfil Daniel
Rosół Aneta
Skonieczna Monika
Szczepaniak Joanna
Szutarska Alicja
Winiewicz Sebastian
Ziętek Iwona
Żak Agnieszka

 

Technikum Technologii Żywności
mgr Wojciech Oleksiak

Bartoszak Beata
Bujak Sylwia
Gawarecka Barbara
Gniewoski Sławomir
Grzechowiak Izabela
Karwowska Małgorzata
Klocek Monika
Kosmecka Maria
Kwiatkowski Paweł
Linkowska Agnieszka
Lipińska Lidia
Miszta Piotr
Mrozińska Kamila
Nowak Krzysztof
Pawlak Romana
Pietrzak Edyta
Rafiński Andrzej
Sibilska Katarzyna
Smaruj Edyta
Stefański Szymon
Szafoni Marek
Szczepaniak Hanna
Szczutkowski Paweł
Szymczak Daniel
Wijata Marcin
Wiśniewska Monika
Wojtasik Agnieszka
Zwoliński Seweryn

 

1995/1996

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Małgorzata Jędrzejewska Tracz
mgr inż. Karol Błażejczak

Borzęcka Wiesława
Daroszewska Iwona
Florczyk Przemysław
Hanczewska Wioletta
Idziaszek Katarzyna
Jaskulska Barbara
Kaczmarek Karolina
Krobska Paulina
Lewandowski Mieczysław
Miernik Damian
Nowacka Marta
Okrój Jolanta
Oleszko Jarosław
Palicka Jolanta
Radwiński Adam
Radzińska Karolina
Reimann Jacek
Robak Anna
Siembrzuch Sylwia
Tomczak Rafał
Trześniewska Monika
Urban Wioletta
Walczak Jarosław
Wieloszyńska Joanna
Wolska Agnieszka
Wójcik Marzanna

 

Technikum Technologii Żywności
mgr Anna Kulpa

Błaszkowski Robert

Błażejewska Justyna

Bujak Justyna

Czerwiński Sebastian

Dzioba Władysław

Górna Jarosława

Grzeszczak Przemysław

konarska Kinga

Małolepsza Małgorzata

Matuszak Aleksandra

Mikołajczak Bernadeta

Muzyk Małgorzata

Nieznalski Piotr

Nieznalski Rafał

Paczkowska Ewa

Pawłowska Sławomira

Piątek Rafał

Rachowiecka Beata

Rup Agnieszka

Skonieczny Tomasz

Spiliszewska Iwona

Staszewska Jolanta

Walińska Marta

Wełnowska Karolina

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Bogdan Budner

Brzęczak Piotr

Chudzińska Grażyna

Dąbrowski Jarosław

Dziedzic Piotr

Fiedur Zbigniew

Grabski Robert

Kabaciński Bogumił

Kosiada Arkadiusz

Krawczyk Joanna

Orlińska Agnieszka

Owedyk Barbara

Pawlak Iwona

Pietrzak Beata

Piórek Agnieszka

Rochowiak Dorota

Rybicka Karolina

Rychlewski Jarosław

Sikorski Jarosław

Smolińska Anna

Stypczyńska Marzena

Stawicka Agnieszka

Suwalski Tomasz

Szymańska Katarzyna

Teda Piotr

Tomaszak Natalia

Wojciechowska Joanna

Woźnica Aneta

Wypijewski Adam

 

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr Anna Żmudziejewska

Banaszak Paweł

Biniecka Małgorzata

Brodziak Ludwik

Budzich Lucyna

Buras Tomasz

Fabich Marcin

Guziołek Marzena

Jackowiak Magdalena

Jakubowski Zbigniew

Jaśniak Szymon

Kleina Cezary

Kluczyński Krzysztof

Kubacka Romualda

Kudła Jarosław

Kwiatkowski Piotr

Lidmann Andrzej

Machcińska Anna

Machałowski Marek

Mazurek Sylwia

Ptaszyńska Izabela

Popielarz Tomasz

Rórycka Bożena

Siedliński Krzysztof

Szelągowska Agata

Tulibacka Donata

Ziółkowski Rafał

Knociński Arkadiusz

 

1994/1995

 

Technikum Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego
mgr Małgorzata Kubiak

Adryan Leszek

Andryszak Honorata

Boniecka Justyna

Bralewska Katarzyna

Cyganek Danuta

Cieślarek Iwona

Fiedur Jolanta

Grabowska Joanna

Grabowska Jolanta

Halama Marek

Józwiak Wioletta

Kruk Agnieszka

Łuczak Sebastian

Matuszak Monika

Michalak Romana

Milak Monika

Nawrocki Tomasz

Nieznalski Marcin

Ostrowski Włodzimierz

Olszanowska Alicja

Pindel Ewa

Przybylska Aleksandra

Radzikowski Hubert

Rzeczkowska Żaneta

Sarnecka Karolina

Sobecka Kamila

Stachowska Iwona

Winiewska Anita

Wojdylak Lucyna

Wojtkowiak Anna

Wuborska Magdalena

Zalewski Grzegorz

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Wojciech Łada

Bilenda Sławomir

Chodnicki Dariusz

Gromada Jarosław

Jankowska Anna

Jędryczka Izabela

Kaina Agnieszka

Kapłonowska Katarzyna

Kulanin Żaneta

Malinowska Magdalena

Nawrocka Magdalena

Pribe Małgorzata

Skiba Joanna

Sobieralska Dorota

Sucharska Małgorzata

Szumacher Mirella

Rutkowska Monika

Tafelska Iwona

Woźniak Katarzyna

Żak Dariusz

Gmur Sebastian

 

Technikum Rolnicze
mgr Anna Żmudziejewska

Adamski Daniel

Beneturska Anna

Beneturski Jarosław

Budner Krzysztof

Czech Zbigniew

Danielak Radosław

Dąbrowski Tomasz

Gmaj Piotr

Gmerek Tomasz

Gutorski Łukasz

Hachuła Mateusz

Jaskuła Marek

Jędrzejewska Elżbieta

Kaliski Roman

Karpiński Karol

Lewandowski Robert

Malinowski Piotr

Nitz Mariusz

Niewiadomski Waldemar

Piątkowski Maciej

Pomagier Piotr

Poniewierski Ireneusz

Poturalski Sławomir

Śliwińska Joanna

Szostek Piotr

Wcisło Karol

Zamroczyńska Małgorzata

 

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr Tadeusz Ziółkowski

Bielak Wojciech

Brodziak Jarosław

Chlebek Edyta

Grajek Rafał

Homeja Sławomir

Jasińska Ewa

Kałużna Izabela

Klawczyńska Lidia

Kurczewska Eliza

Kurek Paweł

Panfil Agnieszka

Pietrzak Mariusz

Pracki Robert

Radzięda Krzysztof

Rutowski Szymon

Ruszkiewicz Anna

Rzempowski Waldemar

Sosnowska Monika

Szczepańska Wioletta

Wentland Sławomir

Birecka Eliza

Kosiak Bogdan

Gielas Tomasz

Teper Lucjan

Krzemińska Monika

 

1993/1994

Technikum Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego
mgr Jarosław Cichowski

Biernacki Rafał

Boruch Agnieszka

Dulewicz Jarosław

Frąszczak Marcin

Gancarek Karolina

Gawroński Tomasz

Grabska Agnieszka

Jałoszyński Mariusz

Kacprzak Jarosław

Kijak Krzysztof

Kłoszewska Magdalena

Kołodziejczak Paweł

Kurczewski Michał

Kwiatkowski Jacek

Lewandowska Aneta

Majorek Czesław

Pietrzak Halina

Plazura Magdalena

Próchnicki Bogdan

Sieradzki Maciej

Węzewska Joanna

Wojdyła Jacek

Żabska Beata

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Ireneusz Fijałkowski

Bajerowski Tomasz

Banaszak Anna

Białkowski Mariusz

Błaszak Krzysztof

Buzała Tadeusz

Czapla Marek

Czwarno Tomasz

Dąbrowski Krzysztof

Dombek Jacek

Graczyk Sebastian

Kopacz Krzysztof

Kopczyński Maciej

Kuzara Artur

Lewandowski Rafał

Małek Krzysztof

Markiewicz Monika

Musiał Paweł

Piątkowski Wojciech

Pytel Tomasz

Ratajczak Krzysztof

Saładyga Robert

Szczepańska Małgorzta

Tschurl Wojciech

Tuszyńska Agnieszka

 

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr inż. Anna Andrzejewska

Chudzińska Beata

Grzeszak Maciej

Kończal Jolanta

Meszyński Karol

Ratajski Mariusz

Ratajski Mariusz

Szotkiewicz Sebastian

Graczyk Paweł

Kruzel Katarzyna

Mróz Krzysztof

Borkowski Rafał

Jasińska Katarzyna

Lewandowska Dorota

Maciejewski Waldemar

Pakulski Piotr

Święcicka Beata

Derkowski Dariusz

Rąbkowski Tomasz

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Lidia Janowska

Arent Leszek

Bartoszcze Arkadiusz

Biernacki Michał

Chmielewski Piotr

Chodnicka Wioletta

Drelich Ewa

Dzioba Eugeniusz

Filipiak Marlena

Frelich Daniel

Hełminiak Monika

Jakóbczyk Iwona

Janicka Monika

Kapelińska Dorota

Kawka Justyna

Kruszyna Robert

Lipińska Renata

Markiewicz Ireneusz

Markowska Aneta

Molenda Jan

Orzechowski Daniel

Pietrzak Daniel

Pietrzak Marzena

Rochowiak Anita

Tabat Izabella

Twarużek Elżbieta

Wilińska Wioletta

Woźniak Mirosław

Wyzina Jolanta

 

1992/1993

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr inż. Grzegorz Białecki

Bielawska Grażyna

Dembowska Sławomira

Fabiszewska Barbara

Jabłoński Krzysztof

Jaworowski Zenon

Kwięcińska Mariola

Lipińska Ewa

Maciejewska Sylwia

Mroczyński Sławomir

Mróz Jacek

Nalewaj Grzegorz

Paczos Ryszard

Saja Sławomir

Skibiński Jarosław

Stawicka Katarzyna

Sosnowski Artur

Świder Dariusz

Wencka Rafał

Wiktorowicz Jacek

Wilczyński Krystian

Lewandowski Robert

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr Mieczysław Ruchniak

Balcerzak Mirosław

Bartusiak Arkadiusz

Biniecka Małgorzta

Borek Tomasz

Fabich Marcin

Harenda Hubert

Jakubowska Agnieszka

Jakóbczyk Kamila

Janowczyk Małgorzta

Jasiński Mariusz

Kaliska Lidia

Kaliski Karol

Kijanowska Monika

Kruszyński Marian

Łaski Marek

Machcińska Anna

Mazurek Sylwia

Palicka Małgorzata

Płoszyńska Izabela

Różycka Bożena

Sipińska Wioletta

Stasiak Żaneta

Tulibacka Donata

Wojciechowska Agnieszka

Zielińska Jolanta

 

Technikum Rolnicze
mgr Anna Żmudziejewska

Brzychcy Wioletta

Fik Milena

Głowacki Tomasz

Gromada Mirosława

Gwit Małgorzata

Hoffmann Angela

Kacprzak Paweł

Kośnikowski Tadeusz

Kozak Agnieszka

Koźmiński Wojciech

Królak Zenon

Konczyński Marek

Łada Marcin

Marczak Izabela

Mróz Sylwester

Orczykowski Janusz

Pawłowski Marcin

Piotrowski Maciej

Skonieczka Andrzej

Soszyńska Barbara

Stelmaszyk Agnieszka

Weber Waldemar

Żmudziejewski Maciej

 

Technikum Przetwórstwa Owocowo - Warzywnego
mgr inż. Stefan Łysiak

Cichorz Antoni

Dombrowska Beata

Grzewiecka Małgorzata

Gajda Arleta

Gołębiewska Małgorzta

Górna Jolanta

Jaworski Mariusz

Kiełpiński Maciej

Kowalewski Adam

Lelińska Kamila

lesiak Agnieszka

Liszewska Małgorzta

Lewandowska Katarzyna

Lewandowska Magdalena

Matyszak Agnieszka

Morawski Mariusz

Nowak Ewa

Pacholska Alina

Panek Magdalena

Siekierski Wojciech

Sobczak Abba

Sobecka Jolanta

Szcześniak Małgorzata

Szkatulska Renata

Torba Ida

Wojciechowski Wiesław

Wysocka Alina

 

1991/1992

Technikum Rolnicze
mgr inż. Krystyna Sikora

Barański Tomasz

Białkowski Ireneusz

Błachowiak Krzysztof

Błaszko Joanna

Duch Irena

Flinik Przemysław

Gajecki Roman

Gawrońska Agnieszka

Kędzierski Tomasz

Kosiada Tomasz

Kroczyk Rafał

Kuliczkowska Gabriela

Lipiński Maciej

Malinowski Wojciech

Mróz Paweł

Niemczyk Piotr

Skulski Kamil

Sopoliński Karol

Stawicki Maciej

Stodólska Mirosława

Stolarczyk Zbigniew

szcześniak Beata

Szportun Dariusz

Szymik Wioletta

Walczak Jarosław

Wiechecki Piotr

Wieliczko Mariusz

Wojtkowiak Marcin

Wójcik Jacek

Zieliński Jacek

Żurawska Justyna

 

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr Tadeusz Ziółkowski

Kaliski Zbigniew

Pełka Waldemar

Rolirad Paweł

Marciniak Aleksandra

Piekło Małgorzata

Golińska Hanna

Polak Renata

Zawadzki Tomasz

Basińska Anna

Basiński Jerzy

Wojtasiak Andrzej

Bąk Marcin

 

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Małgorzata Jędrzejewska-Tracz

Antczak Elżbieta

Bieniewicz Agnieszka

Boruch Anna

Cabańska Barbara

Dąbek Małgorzata

Garbolińska Beata

Gasiorek Jacek

Gielas Tomasz

Grembosz Małgorzata

Janowczyk Lidia

Jasińska Ewa

Jędrzejewska Agnieszka

Katulska Renata

Klawczyńska Lidia

Kozłowska Agnieszka

Kurczewska Eliza

Łaszkiewicz Wioletta

Małolepsza Wioletta

Mochol Krzysztof

Panfil Agnieszka

Pęczak Renata

Piasecka Aleksandra

Pietrzak Mariusz

Piotrowicz Anna

Pracki Robert

Radzięda Krzysztof

Sawa Liliana

Szudzińska Małgorzta

Sobczak Karolina

Sobczak Katarzyna

Sporna Magdalena

Strzępek Justyna

 

1990/1991

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Grzegorz Białecki

Adamska Krystyna

Bączek Anna

Budzich Lucyna

Dopierała Magdalena

Drzewiecka Dorota

Dzióbkowska Joanna

Gola Joanna

Grabowski Sławomir

Gronowska Barbara

Górny Jacek

Jagiełło Aleksandra

Janik Beata

Jesiołowska Beata

Kruszyńska Magdalena

Krysztofiak Iwona

Kurek Ewa

Lewandowska Dorota

Lewtak Marzena

Maciejewski Waldemar

Moritz Magdalena

Nadolska Romana

Pakulski Piotr

Pecyna Magdalena

Piechocka Emilia

Pińczewska Beata

Pogodzińska Magdalena

radomska Katarzyna

Ratajczyk Mariola

Szczuraszek Joanna

Szotkiewicz Sebastian

Święcicka Beata

Wełnicki Norbert

 

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr inż. Krystyna Sikora

Bąk Marcin

Borowiecki Grzegorz

Adamski Janusz

Kuliczkowski Adam

Kulis Mirosław

Kurek Krzysztof

Pietrzak Renata

Skrzypek Jarosław

Staniszewski Marek

Sopoliński Janusz

Torba Grażyna

Jakubowski Maciej

Waszak Karol

Kochmański Grzegorz

Warjan Jan

Szwagrzyk Michał

Pakulski Paweł

Wojtasiak Andrzej

Poturalski Arkadiusz

 

Technikum Rolnicze
mgr Jan Dankowski

Borowska Beata

Dulemba Monika

Gromadczuk Tomasz

Idziak Renata

Jesionowski Artur

Józwiak Marek

Kmuk Tomasz

Kończalski Dariusz

Kulpa Elżbieta

Kustra Aleksandra

Malinowski Maciej

Nowaczyk Lucyna

Posadzy Marcin

Rzepa Jarosław

Siemianowska Agnieszka

Sikora Zofia

Staniszewski Cezary

Sulikowska Dorota

Szrzyńska Lidia

Wawrzyniak Arleta

Zawieja Dorota

Zelek Sławomir

 

1989/1990

Zasadnicza Szkoła Ogrodnicza
mgr inż. Władysław Andrzejewski

Araśniewicz Marzena

Frąszczak Alina

Grabowski Dariusz

Jeżak Rafał

Kędra Maria

Kobylarz Robert

Korgul Piotr

Książek Zdzisław

Kubriok Elżbieta

Mroczyński Sławomir

Mrówczyńska Beata

Nowak Agnieszka

Okrój Beata

Pankowski Sławomir

Pawlaczyk Robert

Rosińska Iwona

Sawa Krzysztof

Stawiński Krzysztof

Trześniewska Lidia

Tydola Ewa

Wolczak Dorota

Woźniak Izabela

Wypijewska Katarzyna

Ziębicki Karol

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Elżbieta Rozkwitalska

Czaja Zbigniew

Frąszczak Katarzyna

Gaziński Robert

Hensel Adam

Jańczak Helena

Klapka Bogumił

Kmuk Mirosław

Książka Katarzyna

Kuczora Lidia

Kunkel marzanna

leszczyński Zbigniew

Lewandowski Tomasz

Miorek Maciej

Niedziecki Robert

Niewiadomski Roman

Nowacka Edyta

Ostrowski Mirosław

Pawlak Krzysztof

Ratajska Elżbieta

Rekiel Andrzej

Somecka Agnieszka

Skonieczka Joanna

Skwara Irena

Sulikowska Małgorzta

Szpak Bożena

Warchowska Wioletta

Woltman Beata

Woltman Małgorzata

 

Zaoczne Technikum Rolnicze
mgr Anna Żmudziejewska

Adamski Piotr

Augustyniak Małgorzata

Bąk Małgorzata

Buwaj Danuta

Kwasek Dariusz

Mucek Marek

Palcyn Wiesława

Poturalski Arkadiusz

Napierała Irena

Walczak Jacek

Wielogórski Tomasz

Zygadło Sławomir

 

1988/1989

Technikum Rolnicze
mgr Zdzisław Grącki

Batliński Kazimierz

Borowicz Arkadiusz

Chojnacki Szymon

Czerwonka Grzegorz

Drożdż Andrzej

Dublańska Maria

Głąb Bożena

Gromadczuk Dariusz

Jędraszczak Magda

Kaczmarek Maciej

Kaleta Aldona

Kordys Aleksandra

Kubiak Tomasz

Łopata Sławomir

Małachowska Renata

Marek Piotr

Marszał Robert

Mikołajczak Grażyna

Niedbała Piotr

Panetr Michał

Pas Jarocław

Piwek Elżbieta

Plaskota Jarosław

Prajs Szczepan

Przekwas Jerzy

Przybylski Krzysztof

Rościszewska Elżbieta

Rybacki Piotr

Rychlewski Piotr

Stawicki Maciej

Swendrowska Aneta

Szal Mariusz

Tamski Marek

Wiliński Marek

Żuchowski Maciej

 

1987/1988

Technikum Rolnicze
mgr inż. Anna Andrzejewska

Aleksander Ireneusz

Bidas Katarzyna

Błażejczak Karol

Cemborowska Adela

Chmielewski Roman

Fercho Mariusz

Fijołek Paweł

Górska Marzena

Grobelna Dorota

Jedwiniak Elżbieta

Kopeć Krzysztof

Kromrych Alicja

Kuś Tomasz

Miech Zdzisław

Oksiak Tomasz

Padwiński Mirosła

Polewski Robert

Pomagier Mirosław

Rolirad Mariusz

Siembab Piotr

Sieradzki Zbigniew

Sitkiewicz Renata

Sosnowski Marek

Sulowska Sławomira

Szafranek Dorota

Szałkowska Dorota

Witkowska Anna

Wysocka Wioletta

Wysocki Rafał

 

1986/1987

Technikum Rolnicze
mgr Irena Staniszewska

Buzała Katarzyna

Drabik Mariola

Gielas Dorota

Golińska Bożena

Gostyńska Barbara

Jezierska Katarzyna

Hałas Hałas Henryk

Kaźmierczak Włodzimierz

Klich Remigiusz

Klimczak Katarzyna

Mojcherek Wojciech

Nowak Dariusz

Ojak Wioletta

Ostrowski Paweł

Pannert Antoni

Patyk Tomasz

Przedwojska Beata

Radzikowski Dariusz

Rusinek Jadwiga

Staszak Katarzyna

Stefańska Alina

Strzelecka Anetta

Szczuryk Piotr

Waszak Mirosław

Wereszka Małgorzata

Żelazny Jacek

Wójcik Renata

Zieliński Maciej

 

Policealne Studium Rolnicze
mgr Józef Barcikowski

Chmielewski Błażej

Dulemba Robert

Gatka Mirosław

Gąsiorek Aldona

Gorczyca Urszula

Igła Jolanta

Jędraszak Paweł

Kot Jacek

Kruszewski Tadeusz

Łowczecki Michał

Łowczecki Wojciech

Maćkowska Dorota

Małyszka Leszek

Milachowski Roman

Pieszak Piotr

Prondziński Piotr

Stanek Mirosława

Stróżewski Andrzej

Świniarska Beata

Tepper Mariusz

Tylicki Maciej

Wasowski Rafał

Witkowska Ewa

 

1985/1986

Policealne Studium Rolnicze
mgr inż. Grzegorz Białecki

Czeszejko-Sochacki Krzysztof

Grzelak Mariusz

Jórkowski Dariusz

Komisarek Adam

Koprowicz Ewa

Kotyński Jarosław

Lewandowski Maciej

Łukaszewska Beata

Nowak Sławomir

Rosiński Marek

Saskowski Piotr

Skrzyniecki Tomasz

Szarek Paweł

Walczak Piotr

Wegner Mirosław

Wesołowski Piotr

 

Technikum Rolnicze
mgr Jarosław Cichowski

Brończyk Justyna

Dokładny Wojciech

Gil Jan

Głąb Mariola

Gralak Jacek

Idzik Beata

Karwowska Mirosława

Konefał Mariola

Kozdron Katarzyna

Kryszak Paweł

Kustosz Dorota

Lewicki Witold

Łopato Krzysztof

Matykiewicz Marek

Michalczyk Jan

Misiurek Jadwiga

Możdżen Mirosław

Sieradzki Wojciech

Smokowski Jarosław

Strzała Adam

Szalla Tomasz

Trzciński Jacek

Wasilewski Wojciech

Witkowska Lidia

Ruszniak Jerzy

Stójko Zbigniew

 

1984/1985

Studium Rolnicze
mgr inż. Jerzy Sobczak

Badaszewska Danuta

Bielecki Jarosław

Bachat Mariusz

Burzyński Roman

Delekta Anna

Fiuta Sławomir

Gołębiowska Katarzyna

Grząbkowiak Wojciech

Kabat Wojciech

Kawka Scholastyka

Kociołkowski Jacek

Miziniak Alicja

Oklasiński Piotr

Sokołowski Adam

Szary Jerzy

Zwolińska Ilna

Wesołek Henryk

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Ireneusz Fijałkowski

Anyżewska Anna

Basiński Sławomir

Batliński Andrzej

Brda Krystyna

Czaja Dorota

Czajkowski Remigiusz

Czarnecka Małgorzata

Dolegała Krzysztof

Ewleszyn Barbara

Frąszczak Sławomir

Gil Krystyna

Gostyńska Justyna

Grzechowiak Remigiusz

Jaworska Anna

Jedziniak Grażyna

Kalinowski Marek

Kruziński Dariusz

Kucharski Tomasz

Maszudziński Dariusz

Murawska Jolanta

Nadolska Beata

Nowacka Alicja

Nowacka Wioletta

Nowakowski Tomasz

Palacz Andrzej

Panfil Andrzej

Piotr Barbara

Pomagier Maria

Saja Dariusz

Skrzydlewski Dariusz

Stawicki Grzegorz

Szumlas Marek

Szymandera Mirosław

Szymborski Zbigniew

Trzebuchowski Dariusz

Wiśniewski Andrzej

Piekarczyk Grażyna

 

1983/1984

Policealne Studium Rolnicze
mgr inż. Władysław Andrzejewski

Bambrowicz Barbara

Cicha Małgorzata

Dabrowska Halina

Garlicki Wojciech

Gac Dariusz

Gawroński Sławomir

Kąkol Remigiusz

Lisiak Danuta

Włodarczyk Karolina

Wojciechowska Barbara

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Krystyna Sikora

Brodaczewska Bogumiła

Fertykowski Arkadiusz

Franczak Dariusz

Głażewski Szymon

Goliński Adam

Gutowska Jolanta

Hermanowski Marek

Kalicki Marek

Karaszewska Mirosława

Klasiński Andrzej

Kleszcz Dariusz

Kończal Piotr

Lewandowski Paweł

Łechtański Marek

Nowak magdalena

Piaszczyk Karol

Piwoński Tomasz

Raszka Jarosław

Rachowiak Grzegorz

Strąk Dorota

Szymkowska Elwira

Tokarz Michał

Tutaj Waldemar

Ulatowska Beata

Wach Grażyna

Woźniak Mirosław

Zadorecka Danuta

 

 

1982/1983

Technikum Rolnicze
mgr Anna Żmudziejewska

Adamczyk Małgorzata

Bugajny Piotr

Burak Tadeusz

Dąbek Wiesław

Dąbrowski Karol

Dreliszak Jolanta

Drogowska Mirosława

Gospodarczyk Kamila

Grochola Mariusz

Gut Barbara

Hański Paweł

Jaśkiewicz Barbara

Kostrzewa Ryszard

Krajewska Maria

Kucal Elżbieta

Mnich Krzysztof

Motyka Irena

Nobis Piotr

Schmidt Małgorzata

Smyk Leszek

Szafrańska Joanna

Szyperska Aleksandra

Wojtkowiak Piotr

Woźniak Maria

Ziętara Ewa

 

Policealne Studium Rolnicze
mgr Józef Barcikowski

Chojnacka Danuta

Dankowski Wojciech

Buczkowska Magdalena

Kaszak Mariusz

Kawczyńska Danuta

Kołek Beata

Konefał Bogumiła

Niewiadomska Lidia

Sołtysiak Elżbieta

Stanek Maria

Stefańska Hanna

Świder Małgorzata

Urbańska Maria

Wiśniewska Magdalena

Zimny Winicjusz

Żurawska Stanisława

Sobecki Zbysław

 

1981/1982

Policealne Studium Rolnicze
mgr Bronisław Urban

Grzelak Dorota

kabacińska Agnieszka

Kaczmarek Małgorzata

Majchrzak Daniel

Piasecka Irena

Smółka Sławomir

Sołtysińska Maria

Strzelecka Mariola

Studzińska Maria

 

1980/1981

Policealne Studium Rolnicze
mgr Jan Dankowski

Dereziński Grzegorz

Durczak Mariola

Frąszczak Maria

Głowacki Wojciech

Jendrzejczak Danuta

Kamiński Adam

Komorowski Paweł

Królikowska Helena

Lewandowska Anna

Lewicki Jerzy

Łuczak Dorota

Paczkowski Krzysztof

Pawłowski Marek

Pędzicki Andrzej

Puszczykowski Kazimierz

Szumski Paweł

Tymkowska Katarzyna

Zadorecka Maria

Zieliński Andrzej

 

 

1979/1980

Policealne Studium Rolnicze
mgr inż. Jerzy Sobczak

Adamska Stanisława

Antos Irena

Augustyn Mariola

Bielak Anna

Brończyk Maria

Chojnacki Zbigniew

Fryszkowski Mirosław

Kamińska Mirosław

Kaślewicz Mirosława

Kloc Teresa

Kubiak Romana

Lewandowska Genowefa

Malinowski Krzysztof

Mozgawa Mirosław

Oraczyńska Anna

Pradzińska Grażyna

Rosiak Roman

Skiba Mirosława

Staniszewska Mirosława

Szymborski Zenon

Świercz Stanisław

Święcicki Wojciech

Urban Paweł

Weilandt Ewa

Wikarski Adam

 

Technikum Rolnicze
mgr inż. Bronisław Urban

Malinowska Elwira

Kiliszewski Mariusz

Kopczyński Ryszard

Jopek Jan

Bogusz Regina

Bindas Ewa

Czaja Jerzy

Borowy Marzena

Grodecka Krystyna

Szczepańska Julia

Pietrzak Halina

Ebert Jadwiga

Dzioba Lucyna

Olszewski Andrzej

Szczepańska Maria

Grzeca Barbara

Wiśniewska Zdzisława

MakowieckaJolanta

Kontak Elżbieta

Marciniak Elżbieta

 

1978/1979

Technikum Rolnicz b
mgr inż Bronisław Urban

Bazułka Marek

Borowy Maria

Dubiel Krystyna

Fołda Mirosław

Gałek Andrzej

Kakaciński Aleksander

Kata Elżbieta

Lipińska Irena

Ławiński Grzegorz

Mazurek Kazimierz

Michałowicz Wiesława

Niedźwiecka Ewa

Olech Anna

Orzeł Stanisław

Pawlaczyk Grażyna

Posadzy Piotr

Prus Piotr

Rucińska Alicja

Safion Małgorzata

Skrzypek Grażyna

Sytek Teresa

Szymańska Teresa

Tomczak Longina

Walendowska Teresa

Wiśniewski Edward

 

Technikum Rolnicze a
mgr inż.Józef Barcikowski

Fil Bożena

Graczyk Jacek

Grzegorkiewicz Mirosława

Kapila Elżbieta

Kołodziejczak Anna

Konewka Mirosława

Kuliński Zbigniew

Lebiedziński Zbigniew

Olszewicz Jarosław

Osiński Waldemar

Panert Dorota

Siewerd Ryszard

Sudryk Elżbieta

Szulski Piotr

Wiechecki Kazimierz

Wojciechowski Marian

 

1976/1977

Technikum Rolnicze
mgr inż. Elżbieta Rozkwitalska

Adamska Maria

Biedrowski Stanisław

Chojnowska Mirosława

Dembowska Maria

Dolata Jolanta

Drabik Janusz

Fik Jerzy

Frąszczak Wojciech

Gajewski Leszek

Grosman Elżbieta

Jankowska Helena

Jędrzejewska Otylia

Korona Augu

Korona Augustyn

Kranze Małgorzata

Kruszelniecki

Milczek Wojciech

Nagórska Ewa

Niewiadowski Jan

Nowak Mariusz

Pankowska Daniela

Posiełska Irena

Sławiński Jacek

Stefanowski Wojciech

Sulecka Maria

Szymańska Danuta

Walczak Elwira

Wiśniewski Leszek

Wysocka Irena

 

1977/1978

Technikum Rolnicze
mgr inż. Krystyna Sikora

Łysy Tomasz

Skarbiński Marek

Czech Tadeusz

Chełmiński Wiesław

Leśniewski Krzysztof

Wesołowska Łucja

Szczuryk Jan

Szatkowska Barbara

Słomkowska Teresa

Podgórski Józef

Nowicka Krystyna

Niciejewski Grzegorz

Mazur Anna

Małecka Alicja

Lichmańska Jolanta

Krzyżański Maciej

Korgul Krzysztof

Klimkiewicz Anna

Klimczak Zenon

Kawka Bogusław

Goc Wojciech

Bolińska Danuta

Baranowska Renata

 

1947

Państwowe Żeńskie Liceum Gospodarstwa Wiejskiego

Bujewska Anna

Gałązka Regina

Grzelak Emilia

Kocoń Julia

Kozińska Julia

Migoła Zuzanna

Moller Irena

Nowak Halina

Śliż Helena

Śmieszyńska Monika

Sudnik - Hrynkiewicz Regina

Linda Helena

 

1949

Państwowe Liceum Rolniczo-Gospodarcze
I Stopnia dla Dorosłych

Kaźmierczyk Janina Maria

Gawlikówna Stefania Teresa

Tokarzówna Józefa

Woźniakówna Julianna

Ziółtowska Janina Anna

Moczólska Józefa

Fitówna Helena

Kowalewska Danuta

Korzycka Kazimiera Zofia

Kwiatkowska Irena Jadwiga

Michaliszyn Natalia

Prajsówna janina Maria

Sójkówna Krystyna

Supińska Anna

Szymkiewiczówna Krystyna

Kozłowska Władysława

 

1951

 

Liceum Rolnicze

Bartosiak Janina

Boanko Irena

Chwiałkowska Stanisława

Dela Irena

Dainger Stefania

Flaga Helena

Fiebik Maria

Gowalik Stefania

Gnat Danuta

Kalińska Stanisława

Kwapisz Helena

Lech Krystyna

Laska Barbara

Michaliszyn Natalia

Nocoń Maria

Polak Cecylia

Prajs Janina

Pawelec Genowefa

Pawłowska Janina

Radzieńczak Janina

Sałek Ewa

Sójka Krystyna

Starzak Zofia

Szejgec Helena

Szynkiewicz Krystyna

Zakrecka Romana

 

1952

Liceum Rolnicze

Borecka Róża

Parys Krystyna

Śniegowski Czesław

Wierzbińska Irena

Nowaliński Janusz

Wasiak Jadwiga

Pękala Feliks

Woźniak Julia

Hinze Zbigniew

Dyjak Kazimiera

Kotuniak Marian

Kempa Zofia

Piwowar Julia

Tryk Edward

Szmagala Karolina

Buchowski Jerzy

Pawłowska Helena

Sikorzyński Wojciech

Tadeja Janina

Ostrowski Józef

Paziówna Lila Alicja

Górniewicz Kazimierz

Żukowska Irena

 

1953

Liceum Rolnicze

Chojnacki Jan

Dzierliński Henryk

Grześkowiak Kazimierz

Horeglad Jadwiga

Gawlak Kazimierz

Gawlak Maria

Piwowarski Tadeusz

Rodż Kazimierz

Szklanowski Roman

Szczepaniec Władysław

Wojtecki Eugeniusz

Zbrzeźny Józef

Zwoliński Ludwik

Furman Karol

Bajenski Antoni

Szpielak Henryk

Fiórkowski Zygmunt

Dobrowny Grzegorz

Łukasik Helena

Kuchciok Wojciech

Mortin Leonard

Olejnik Piotr

Grzelak Maria

Miśkiewicz Kazimierz

Korościk Wiktor

Wesołowski Franciszek

Karpieniuk Włodzimierz

 

1954

Liceum Rolnicze

Blomberg Alojzy

Drwęski Juliusz

Dublańska Zofia

Grzelczyk Jan

Hagedorny Antoni

Jankowiak Stanisław

Jastrząb Józef

Kleinszmidt Józef

Kornacki Czesław

Kubik Kazimierz

Lechowska Danuta

Łukowik Tadeusz

Młynarczyk Józef

Paprota Józef

Roszk Julian

Słowik Marian

Staszak Zenon

Stępniewski Alfons

Strześniewski Jan

Tokarz Józef

Ulotowski Tadeusz

WinekSzczepan

Zotoń Zygmunt

Klamon Ignacy

Majkowski Zygmunt

 

1955

Liceum Rolnicze

Caban Marta

Jercha Arkadiusz

Kozłowska Krystyna

Kuskowski Wiesław

Krajewski Tadeusz

Płaczkowski Józef

Sciepuro Tadeusz

Sopczak Alojzy

Lewandowski Janusz

Samulak Maria

Więckowska Barbara

 

 

1959-SRG

Szkoła Rolniczo Gospodarcza

Jasińska Lubomira

Konieczka Halina

Kwiatkowska Janina

Piotrowska Halina

Rosińska Janina

Rosołek Elżbieta

Sokół Lucyna

Szfrańska Czesława

Weiss Kazimiera

Myszak Teresa

Acalska Kazimiera

Janowiak Urszula

Walczak Małgorzata

Sos Zofia

 

1959-TR

Technikum Rolnicze

Adamczyk Maria

Będkowski Jan

Borys Bogdan

Totarek Stanisław

Graczyk Tomasz

Gorzkowicz Maria

Jarecka Telimena

Jurkowski Włodzimierz

Krajewski Wacław

Konieczka Marianna

Lisiecka Anna

Nowak Stanisława

Pawłowski Zenon

Pankowski Czesław

Pomianowski Józef

Raszka Czesław

Rosadzimski Czesław

Smykowski Jan

Szparaga

Tomczak Regina

Trzebniak Karol

Pietrzak Zofia

Kryszak Zygmunt

 

1960-SRG

Szkoła Rolniczo - Gospodarcza

Arnolt Lila

Bruska Agnieszka

Brzuszczak Maria

Górska Eleonora

Kozerska Teresa

Kubiak Maria

Majer Szarlota

Płachecińska Barbara

Różańska Kazimiera

Rudzka Józefa

Szabat Władysława

Zamęcka Wanda

Grabowska Janina

Jackiewicz Zofia

 

1960-TR

Technikum Rolnicze

Dominiak Stefan

Wołowiec Marcin

Posadzy Antoni

Lisiecki Stanisław

Wydziałkowska Helena

Bykowska Kazimiera

Teszyński Stefan

Pieczewska Janina

Lis Danuta

Miszek Krystyna

Kryszak Zygmunt

Kopeć Tadeusz

Jasiński Marian

Dzioba Danuta

Borowicz Alfred

Bednarska Elżbieta

Ciesielski Ryszard

 

1961-SRG

Szkoła Rolniczo-Gospodarska

Adamczyk Gocylia

Berczowska Jadwiga

Brzezińska Janina

Cichowlas Maria

Chróśniak Bożena

Dybała Urszula

Czapla Walentyna

Jops Gertruda

Bulman Czesława

Kopydłowska Irena

Kwiecińska Wanda

Kubicka Kazimiera

Lewandowska Łucja

Mazur Danuta

Lipiec Marta

Łukowska Henryka

Markiewicz Krystyna

Smolińska Joanna

Patyk Krystyna

Pluta Bożena

Skawińska Stanisława

Sokołowska Mirosława

Włodarczyk Helena

Wyborska Kazimiera

Wysocka Zofia

 

1961-TR

Technikum Rolnicze

Bednarek Edmund

Bylicki Lech

Chełczyński Zenon

Dolny Grzegorz

Januszewski Alfred

Gromodzka Irena

Kochanowski Bolesław

Marciniak Irena

Mucha Jerzy

Murakowska Stanisława

Piernik Bogumił

Sobocińska Wacława

Peflińska Renata

Weltrowska Krystyna

Weise Emilia

Zieliński Zbigniew

Oleszek Teresa

Wiśniewski Czesław

Michalski Jerzy

Ziółkowski Tadeusz

Bielawski Stanisław

 

1962-SRG

Szkoła Rolniczo - Gospodarcza

Borowska Jadwiga

Borowiecka Maria

Buczek Teresa

Głowacka Anna

Gawrońska Krystyna

Irla Danuta

Jaworska Urszula

Kaczmarkowska Jadwiga

Kurlapska Irena

Libera Mieczysłąwa

Mindak Stanisława

Minko Irena

Manikowska Róża

Nowakowska Janina

Orzechowska Bogumiła

Porosa Kazimiera

Ratajczyk Barbara

Sieradzka Helena

Sławinowska Barbara

Smigiel Władysława

Stepczyńska Julianna

Studzińska Jadwiga

Świeboda Władysława

Wosik Maria

Ziemnicka Władysława

Chęś Jadwiga

Gąsiorowska Irena

Łyczak Sabina

 

1964-TR

Technikum Rolnicze

Bielicki Stanisław

Bielawski Kazimierz

Czapowski Zdzisław

Durtan Jadwiga

Drabiuk Piotr

Deptuła Halina

Faszczewski Czesław

Gmarek Janina

Getka Bogusław

Kwiatkowski Marian

Lasecki Bogdan

Paczkowska Janina

Pawlicki Wojciech

Romanowski Kazimierz

Skibicki Henryk

Wojnowska Apolonia

Żarczyńska Romualda

Wasyłow Grzegorz

Żurek Urszula

Skiczak Kazimierz

 

1965-TR

Technikum Rolnicze

Bretes Jan

Breżek Bogumiła

Brzuszczak Maria

Czapla Walentyna

Ciszewska Anna

Jowiarz Krystyna

Jurczyk Fryderyk

koźmiński Henryk

Lepczyńska Anna

Molenda Henryka

Niciejewski Lech

Nowak Leon

Osińska Gizela

Patyk Krystyna

Pietrzak Jolanta

Przybysz Bronisław

Ruchniowicz Tadeusz

Rudzka Józefa

Sojka Kazimierz

Standis Krystyna

Szabat Władysława

Włodarczyk Helena

Skiczek Stanisław

 

 

1966

Technikum Rolnicze

Bączkiewicz Zofia

Borowiak Tadeusz

Buczek Teresa

Drewka Helena

Gaceń Kazimiera

Grabowski Kazimierz

Hewelt Eryka

Janicki Zdzisław

Klocek Mirosława

Kobak Irena

Kurlapska Irena

Łuczka Jerzy

Mandziej Czesława

Orzechowska Bogumiła

Płachocińska Barbara

Przyczyna Teresa

Safader Wiktoria

Słupkowski Andrzej

Stachowiak Maria

Stasiak Stanisław

Szczda Maria

Wichlińska Anna

Wosik Maria

Wodniak Helena

Wypijewski Jerzy

Zanto Danuta

Baran Ludwika

 

1967-TR(4)

Technikum Rolnicze (4-letnie)

Bizon Franciszek

Ciesielska Barbara

Czapliński Andrzej

Hernacki Piotr

Ksepka Krystyna

Maciejewska Henryka

Malińska Barbara

Mikołajczyk Tadeusz

Morawski Bogumił

Parodowska Barbara

Radoch Marianna

Sitek Michał

Straszewski Michał

Studzińska Jadwiga

Wałaszek Anna

Zając Henryka

Zarembski Czesław

 

1967-TR(3)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Czuk Józef

Cichański Zdzisław

Ciepła Krystyna

Dereziński Lech

Dzwonkowska Mirosława

Jańczyk Danuta

Graczyk Helena

Kowal Tadeusz

Maciejewska Sabina

Marciniak Halina

Nowak Maria

Plak Agnieszka

Polakiewicz

Rutkowska Barbara

Świątek Bogusław

Szarzyński Janusz

Tomiczak Andrzej

 

1968-TR(3)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Bałos Krystyna

Chojnacka Helena

Deja Bogusław

Felkol Mieczysław

Gerka Helena

Kamyszek Janina

Karnaś Teresa

Kołodziejska Bogumiła

Koszucki Roman

Kwiatkowska mMaria

Lakka Zenon

Lange Jerzy

Lewandowska Halina

Mozal Henryk

Rajewska Barbara

Simiński Henryk

Siemkowska Jadwiga

Skowroński Kazimierz

Szeligowska Maria

Szatowicz Halina

Tabaczyńska Lucyna

Wierzbowska Halina

Zakrzewska Stanisława

Płachta Zofia

Krygier Andrzej

 

1969

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Byrtek Jan

Fic Krystyna

Gałyżewska Danuta

Grzankowska Pelagia

Grządziela Anna

Jagodziński Ryszard

Lisiecki Franciszek

Łuczak Alicja

Malinowska Helena

Mierzejewska Aurelia

Robuska Danuta

Świtek Marianna

Szczepaniak Maria

Szulc Maria

Szwajkowska Janina

Wiejak Maria

Wolska Henryka

Żarnowska Krystyna

Żuławska Stanisława

Jaszcz Danuta

Kinal Władysław

Cieślak Cyryla

Kluza Kazimiera

 

1970

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Brzustowicz Bożena

Godek Lidia

Jaskulski Alfons

Kalista Witold

Michalska Alina

Moździerz Krystyna

Pawlak Adam

Porajska Alicja

Rogiewicz Halina

Rosińska Maria

Świerska Czesława

Wessel Wanda

Żurkowska Halina

Święcićki Bronisław

Bacia Helena

Czajka Helena

Dzwonkowska Krystyna

Górska Elżbieta

Grabowska Barbara

Konieczka Janina

Matyszak Wanda

Mądrzejewska Zenona

Przybylski Janusz

Przybysz Urszula

Pszeniczna Maria

Rosiak Mirosława

Rudecka Alicja

Urbański Czesław

Waleszek Barbara

Zając Janina

Zalita Maria

Monda Irena

 

1971 (I)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Krojna Irena

Leferska Grażyna

Zalita Zofia

Kobusńska Irena

Wasilewski Konrad

Rusinek Albin

Mańkowska Barbara

Kulesza Jadwiga

Kaźmierkiewicz Helena

Kaźmierczak Helena

Maręcka Zofia

Dziębor Marian

Hełminiak Zbigniew

Chróstowski Kazimierz

Sutlewska Grażyna

Połaszewska Ewa

 

1971-(II)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Wróblewska Anna

Wieczerzak Henryk

Płoszaj Lech

Skonieczny Jan

Saładyga Maria

Górski Kazimierz

Paradiuk Stanisława

Okońska Krystyna

Nowak Grażyna

Miziołek Janusz

Lewandowska Teresa

Krawczak Ewa

Koźmiński Konrad

Jarząb Jan

Ilek Bogumiła

Rażnich Fabian

Borszewski Wiesław

Baranowski Zdzisław

Bazonowska Bożena

Kwiatkowska Maria

 

1972

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Łokczewski Bronisław

Szymkowiak Ryszrd

Konefał Ryszard

Cybulski Andrzej

órska Łucja

Błażejczak Ryszard

Opoka Tadeusz

Smolak Ryszard

Świderska Maria

Andryszak Marek

Kinstler barbara

Stanny Edmund

Krakowiak Andrzej

Kaenaś Eleonora

Fil Teresa

Płetka Urszula

Kondraciuk Anna

Sokulski Jóżef

Łociuk Aleksander

Maciejczak Andrzej

Rybka Ewa

Rybka Danuta

Raszka Marek

Brzóska Krystyna

Jagła Wanda

Janiszewska Wanda

Mrugalski Janusz

Stępień Wiesława

Depta Genowefa

Mróz Alicja

Mrozik Bożena

Bernaś Janina

Białucha Halina

Dziedzic Tadeusz

Gąbka Maria

Grodziska Wiesława

Gromada Zofia

Jackiewicz Irena

Jurek Mieczysław

Olszewska Wanda

Pakulski Andrzej

Szczypior Barbara

Ziółkowska Zofia

 

1973

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Sumińska Barbara

Walińska Jadwiga

Rumińska Elżbieta

Puzio Marian

Nowicki Stanisław

Kozłowski Dominik

Jakubowski Ryszard

Roszak Andrzej

Krępeć Halina

Berg Elżbieta

Fryzik Stanisława

Kaźmierkiewicz Helena

Musielska Elżbieta

Kożuch Małgorzata

Wiśniewska Krystyna

Ogrodowski Mirosław

Muchowicz Teresa

Rink Irena

Nozal Marek

Gołębiewski Ryszard

Bretes Karol

Bretes Witold

Chmielewski Eugeniusz

Jędrzejewski Józef

Stępak Krystyna

Czyżak Mariusz

Marunowska Tekla

Stefańska Krystyna

Korzeniewska Aniela

Wawrzeńczak Stefan

Szczepańska Ewa

Gartz Małgorzata

Trawiński Ryszard

Bazel Anna

Stolarczyk Krystyna

Studniarz Lidia

Galor Teresa

Kwiatkowska Bożena

Kokoszka Renata

Modrzyński Jan

Romanowska Henryka

Stępak Krystyna

Kwiatkowska Maria

Grajewska Czesława

Mosek Bogumiła

Buzarska Urszula

Sikora Jan

Hemermajster Grażyna

Paszkiet Wanda

Piątkowska Krystyna

Chylewska Grażyna

Budziński Jan

Giża Henryka

Gapińska Elżbieta

Gołębiewski Ryszard

 

1974

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Pilarski Stanisław

Sójkowski Grzegorz

Kornacki Jerzy

Mrozińska Ewa

Maciejewska Barbara

Kufel Dadeusz

Kranz Bernadeta

Tomiczak Jolanta

Ktrich Zbigniew

Żakiecki Jan

Budzińska Maria

Kowalski Adam

Wojciechowska Barbara

Kosmalski Andrzej

Butlewska Wiktoria

Zawadzki Zbigniew

Nadolna Irena

Borszewski Wiesław

Stolarczyk Krystyna

Gapińska Ewa

Chmielewski Eugeniusz

Baranowski Zdzisław

Ciszewska Grażyna

Graczyk Ewa

Ślężak Leszek

Wiśniewska Łucja

Londecka Alicja

Pietrycka Grażyna

Skonieczna Dorota

Jakubczyk Bożena

Gurgul Aleksandra

Turek Marian

Kudła Alina

Paczkowska Elwira

Wojtczak Roman

Zachwieja Jan

 

1975-(I)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Gajdziński Leszek

Chęś Jerzy

Fojutowski Stefan

Błażejczak Leonard

Skórcz Michał

Gerko Donata

Wojciechowski Antoni

Jaskulska Izabela

Feliksiak Kazimierz

Siwka Marian

Rożek Bożena

Pietraszko Kazimierz

Urbański Sławomir

Gracz Zbigniew

Sotera Danuta

Kaczmarek Aniela

Zieliński Antoni

Twardowska Barbara

Lendecka Alicja

Ciszewska Grażyna

Bretes Karol

Wawrzyniak Stefan

Zochniak Barbara

Czupryńska Bożena

 

1975-ZTR

Zaoczne Technikum Rolnicze

Bądkowska Janina

Dudek Kazimierz

Gancarek Alicja

Pawłowski Edmund

Fliciński Krzysztof

Cieślak Halina

Kudlińska Halina

Machowczyk Ryszard

Drążek Wiesław

Pietrzak Marianna

Matuszak Krystyna

Kujawa Zofia

Wierzchosławski Józef

Pińska Anna

Kot Helena

Szałek Marianna

Sorowicz Bernardeta

Raniecka Zofia

Mastalerz St.

Słażewska Barbara

Puścian Mieczysław

Rydz Maria

Janiak Grażyna

 

1975-(II)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Supernak Teresa

Sobczak Kazimierz

Sułkowska Wiesława

Skibiński Wojciech

Rompalski Andrzej

Rojek Grażyna

Radtko Gertruda

Przybysz Aleksandra

Łaski Stefan

Drzewiecki Andrzej

Brzozowska Halina

Zochniak Barbara

Czupryńska Bożena

Konopiński Lech

 

1976-ZTR(I)

Technikum Rolnicze Zaoczne

Dobersztyn Krystyna

Szałek Marianna

Kuliński Lech

Karaszewski Grzegorz

Borlik Krzysztof

Dalewska Maria

Głowacki Jan

Gil Anna

Gąsiorowski Krzysztof

Wieczorek Henryk

Ziółkowski Jerzy

Dudziak Teofil

 

1976-TR(I)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Markowska Mirosława

Klimko Andrzej

Jarosławska Maria

Daniel Teresa

Dzikowski Andrzej

Przybylska Mirosława

Zakrzecka Teresa

Kabacińska Wiesława

Wiechecki Juliusz

Rafalski Mirosław

Kokoszyńska Barbara

Brejski Zenon

Szweder Bożena

Górny Janusz

Danecki Jacek

Murawski Tadeusz

Brzozowska Halina

Stachowska Maria

Marciniak Alicja

Musiał Marek

Niedziałkowska Barbara

Dudek Stanisław

Niedźwiecka Genowefa

Mozany Marek

Jarzynowski Andrzej

Groblewska Bożena

Kośmider Antoni

Wiktorowski Tadeusz

Manuszewski Andrzej

Czaplińska Zofia

Wolska Grażyna

Czajkowska Urszula

Kryspin Teresa

Ewleszyn Małgorzata

Buczek Mirosława

Smolak Elżbieta

Smuk Jan

Procek Wiesław

Kaczorowska Ewa

Głowacki Tomasz

Bereźnicka Stefania

Drążek Barbara

Sieradzka Aleksandra

Itrich Henryk

Kopeć Tomasz

 

1976-ZTR(II)

Technikum Rolnicze Zaoczne

Kołodziejewski Czesław

Łada Bogdan

Borowska Dorota

Chybińska Władysława

Sachadyn Stanisław

Bajerski Lesław

Karaszewski Grzegorz

Rychlewski Jerzy

Osojca Anna

Zaborowska Wanda

Kubicka Anna

Karnas Stanisław

Nemmerling Elżbieta

Michałek Włodzimierz

Marczak Zofia

Ziętara Anna

Wesołowski Zbigniew

Przazgowski Marian

Mroczkowski Zygmunt

Giemsa Henryk

Kuliński Lech

Mierzejewska Krystyna

Demalski Tadeusz

Świądkowski Roman

Świątkowski Zygmunt

Świątkowski Kazimierz

Zomerska Elżbieta

Chrastyk Tadeusz

Chróśniak Maria

Łętkowska Róża

Włodarczyk Maria

Grabska Genowefa

Kamiński Henryk

Świtkowska Bolesława

Ratajczyk Włodzimierz

Świtkowska janina

Rułas Adam

Paszek Henryk

Sobczak Jan

Lenartowicz Halina

Roszek Irena

Strzyż Zbigniew

Strzyż Grażyna

Lewandowska Teresa

Gabski Kazimierz

Zwerchowski Jan

Pietrzak Teresa

Olejarz Władysława

Stanecki Marian

Marcinkowski Stefan

Karosz marian

Stronka Elżbieta

Koaczalska Elżbieta

Nawrocka Jadwiga

Nowak Henryk

Roloff Irena

Kostan Barbara

Łuzak Elżbieta

Górzyński Krzysztof

Chmielewska Anna

Klin Henryka

Żmudzińska Elżbieta

Kaczmarek Józef

Radoń Krystyna

Kozłowska Mieczysława

Kolczyńska Sabina

Janas Tadeusz

Stemper Zofia

Sarnecki Ignacy

        Kudlińska Halina

 

1976-TR(II)

Technikum Rolnicze (3-letnie)

Kolłas Piotr

Itrich Henryk

Pietrasik Władysław

Kuźmiński Kazimierz

Jakubowski Marek

Sieradzka Aleksandra

Socha Jarosław

Stachowska Maria

Ceglarski Krzysztof

Lange Wojciech

Leśniak Andrzej

Kurant Eugeniusz

Kowalczyk Jerzy

Głowacka Barbara

Padło Bożena

Urbański Andrzej

Kopeć Tomasz

Bogusz Zbigniew

Faryński Andrzej

Skawiński Roman

Ciuruś Józef

Licznik

powrót